Stolár

Dohodou

Rakúsko, Taliansko, Nemecko

Živnosť

Hľadáme stolárov na montáže po EÚ (Rakúsko, Taliansko, Nemecko, Švajčiarsko) s nástupom ihneď. Montáže sa realizujú prevažne v interiéroch reštaurácií, hotelov, obchodov, jácht, lodí a podobne. Montáž dverí/zárubní, podláh, nábytku, drevených stropov, fasád atď.

Podmienky:
- práca IBA na živnosť
- jazyk: nemčina alebo taliančina, ak žiaden z uvedených jazykov neovládate bude vám priradený kolega, ktorý ovláda jazyk.
- potrebné vlastné náradie (ponorná píla, el. hoblík, aku vŕtačka, pokosová píla, priamočiara píla, príklepová vŕtačka, oscilačná pílka - multimaster, laser, vysávač, vodováhy, meter a pod.), ak náradie nemáte vieme Vás vybaviť kompletným firemným náradím ale potom je hodinová tarifa - 12 eur/hod.
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- preprava do práce a na pracovisko si zabezpečuje každý sám alebo jednotlivé skupiny na vlastné náklady. Vieme dať k dispozícii firemné auto za nasledovných podmienok: Tankovanie si hradí každá partia na svoje náklady, Rakúska a Slovenská diaľničná známka zaplatená z našej strany. Od 1 km si za firemné auto účtujeme 0,03 eur/km na 1 osobu.

Fakturácia je po odpracovaní 7 dní, splatnosť faktúr je 14 dní.

Turnusy 3/1 alebo 4/1.

Pre viac informácií kontaktujte: 
tel.č.: +421 915 259 817 alebo +421 915 643 047 
e-mail: praca@kaufmann.sk


Zdieľať na sociálne siete

Pozrite si naše referencie

Každý projekt má svoj vlastný príbeh. Pozrite si galériu našich zrealizovaných projektov.

Pozrieť práce