O SPOLOČNOSTI

Motto spoločnosti: "Dobrý obchod je taký, kde sú spokojní všetci zúčastnení." (T. Baťa )

O nás

Spoločnosť KAUFMANN BAU s.r.o. je materskou spoločnosťou firmy KAUFMANN Craft s.r.o.. Svoju prvú pobočku otvorila spoločnosť na Slovensku v roku 2006, a to so zameraním na drevovýrobu.

Prečo Slovensko? Slovensko je po Švédsku, Fínsku a Rakúsku štvrtou najviac zalesnenou krajinou Európy. Tento aspekt je dôležitý z kultúrneho hľadiska pre remeselníkov a ich odbornú činnosť v oblasti stolárstva/tesárstva čomu sa prevažne venuje naša spoločnosť. So zúročenými dlhoročnými skúsenosťami a odbornou prácou vzniká spoločnosť KAUFMANN BAU s.r.o., ktorá je zameraná predovšetkým na montážne práce v oblasti stavebníctva najmä v európskych krajinách kde vie spoločnosť ponúknuť širokú škálu odborných pracovníkov. Ako firma vykonávame remeselnú činnosť v 5 európskych krajinách: Slovensko, Rakúsko, Taliansko, Nemecko, Švajčiarsko. Naša spoločnosť sa primárne zameriava na montážne práce v oblasti hoteliérstva, wellness centier, reštauračných zariadení a lodiarstva. Vďaka spokojnosti našich klientov a dobre odvedenej práci tvoríme dôležitú súčasť ich každodenného podnikania a radíme sa tak na popredné miesta v oblasti montážnych prác pre európskych partnerov.

Realizácia

Kde všade
sme už boli

KAUFMANN BAU s.r.o., ktorá je zameraná predovšetkým na montážne práce v oblasti stavebníctva najmä v európskych krajinách kde vie spoločnosť ponúknuť širokú škálu odborných pracovníkov. Ako firma vykonávame remeselnú činnosť v 5 európskych krajinách: Slovensko, Rakúsko, Taliansko, Nemecko, Švajčiarsko.

Pozrite si naše referencie

Každý projekt má svoj vlastný príbeh. Pozrite si galériu našich zrealizovaných projektov.

Pozrieť práce